ANA SAYFA

Derya Uluğ
ÖNE ÇIKAN ETKİNLİK
HEMEN BİLET AL

  captcha

  ETKİNLİKLER
  TÜM ETKİNLİKLER
  BGM

  BOSTANCI GÖSTERİ MERKEZİ

  1992 yılından bu güne kadar birbirinden eğlenceli konserler ve göz alıcı etkinliğe ev sahipliği yapan Anadolu yakası’nın en önemli mekanlarından biri haline gelen Bostancı Gösteri Merkezi aynı zamanda bir çok sanatçımızı gururla ağırlamıştır.
  Kutlama, seminer, lansman ve bayi toplantıları, konser, dans şov, müzikal, festival, yarışma, fuar – sergi, tiyatro – stand-up – sirk gösterisi, gala, ürün – albüm lansmanı, kongre, seminer, toplantı, kokteyl gibi organizasyonlarda Mekan kiralaması yapmaktadır.

  ETKİNLİK GÖRÜNTÜLERİ
  BÜLTEN
  • Derya Uluğ Bostancı Gösteri Merkezin’de!
   Derya Uluğ 11 Mayıs akşamı saat 21:00’da sevilen şarkılarını Bostancı Gösteri Merkezi sahnesinde seslendirecek.
  • Cem Yılmaz CMXXIV ile yeniden Bostancı Gösteri Merkezinde.
   29 Mart ve 20 Nisan’da Bostancı Gösteri Merkezinde sahne alan Cem Yılmaz sevenlerinin yoğun isteği üzerine 3.kez 25 Mayıs 2024’te Bostancı Gösteri Merkezi’nde!
  • Etkinliğiniz İçin Mekana mı İhtiyacınız Var?
   Bostancı Gösteri Merkezi tam da aradığınız yer. 1992 yılından bugüne, İstanbul’un, özellikle Anadolu yakasının en önemli mekânlarından olan BOSTANCI GÖSTERİ MERKEZİ etkinlik salonu 2400 m2 büyüklüğünde olup toplam 2370 kişilik kapasiteye sahiptir. Konforlu bir oturma düzenine ve
  • Anadolu Yakasının En İyi Mekanlarından
   Anadolu yakasının en önemli mekanlarından biri haline gelen Bostancı Gösteri Merkezi 1992 yılından bu güne kadar birbirinden eğlenceli konserler ve göz alıcı etkinliğe ev sahipliği yapmıştır.Anadolu yakasının en önemli mekanlarından biri haline gelen Bostancı Gösteri Merkezi 1992