SATIŞTA
Miraz ve Metin – Kemal Kahraman
Miraz ve Metin – Kemal Kahraman

METİN & KEMAL KAHRAMAN ve MİRAZ, BOSTANCI GÖSTERİ MERKEZİ’NDE BİRLİKTE SAHNE ALIYOR!

1993 yılında “Deniz Koydum Adını” albümlerini yayınlayan ve o günden bugüne albümleri, özgün eserleri, derlemeleri ve Dersim üzerine yürüttükleri kültürel çalışmalarıyla müziğimizin önemli kaynaklarından biri haline gelen Metin & Kemal Kahraman kardeşler, 30.sanat yıllarını Bostancı Gösteri Merkezi’nde Miraz müzik topluluğuyla verecekleri ortak bir konserle kutluyorlar.

Mezopotamya’nın, geçmişi insanlığın varoluşuna uzanan zengin kültürlerini sahneye taşıyan Miraz, bu kadim topraklardan çıkmış iki büyük sanatçıyla aynı sahnede olmanın heyecanını, 24 Mayıs’ta tüm izleyicileriyle paylaşmayı diliyor.

24 Mayıs akşamı Bostancı Gösteri Merkezi’nde dillerin, inançların, kültürlerin huzur içinde yaşadığı; birbirine ses verdiği, el verdiği bir dünya özlemiyle söylenecek bütün şarkılar…

  • OTURMA PLANI
  • ETKİNLİK KURALLARI

Oturma Planını yakınlaştırmak için lütfen görselin üzerine gelerek mouse ile gezinti yapın.

-6 yaş altı katılımcılar alana alınmamaktadır. Her katılımcı bilete tabiidir.
-Etkinlik başladıktan sonra gelen seyircilerimizin satın almış oldukları koltuğa oturamama durumundan Biletix ve Organizatör sorumlu değildir.
-Organizatör firma ve Biletix geç kalan misafirler için koltuk garantisi vermez. Bu sebeple etkinliğe konser saatinden önce gelmenizi önemle rica ederiz.
-Etkinlik alanına giriş yapan katılımcıların alandan çıkış yapmaları halinde yeni bilet satın almaları gerekecektir.
-Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
-Organizasyon sahibi etkinlik bilet bedelini iade etmek koşuluyla uygun görmedikleri kişiyi etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.
-Etkinlik alanına yiyecek, içecek alınmamaktadır.
-Etkinlik alanına evcil hayvan kabul edilmemektedir.
-Etkinlik alanı içinde özel eşyalarınızı yanınızdan ayırmamanız gerekmektedir. Tüm özel eşyalarının sorumluluğu katılımcıya aittir.
-Etkinlik alanına yanıcı, patlayıcı (deodorant, sprey, parfüm vb. gibi), parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ve lazer imleci ile girmek yasaktır.
-Etkinlik süresince kayıt yapmak kesinlikle yasaktır. Etkinlik alanına profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera ve fotoğraf makinası vb.), Selfie Stick ve GoPro çubukları vb. materyaller alınmayacaktır.
-Etkinliğe katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı organizatöre ait olup katılımcı etkinliğe katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.
-Organizatörün programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Tarih - 2024-05-24

Gun - Cuma

Saat - 20:30

Yas - 6+

Kapi Saati - 19:30

Biletix - https://www.biletix.com/performance/3EF02/001/TURKIYE/tr

Passo -

Bubilet - https://www.bubilet.com.tr/istanbul/etkinlik/metin-kemal-kahraman-ve-miraz-konseri/seans/52636

biletinial -

iticket -