SATIŞTA
Rastak & Jehrmar
Rastak & Jehrmar

RASTAK MÜZİK GRUBU

Rastak Müzik Grubu, 1997 yılında deneysel bir müzik grubu olarak kurulmuş İranlı bir yerli müzik grubudur. Rastak Group, yerli İran müziğini her zaman küresel izleyici kitlesi için toplamaya, kaydetmeye ve yorumlamaya çalışmış ve faaliyet gösterdiği yıllar boyunca İran’ın farklı etnik gruplarının müziği ve kültürü ile ilgili birçok araştırma ve araştırma yürütmüştür.  İran’ın bölgelerinin müziğine güvenen ve bunu çağdaş müzikle birleştiren bu grup, hem İranlı hem de İranlı olmayan her yaş grubundan izleyiciyi kendine çekmeyi başardı.

JEHRMAR 

Kürt müzisyen, söz yazarı. Jîr Talat ya da bilinen sahne adıyla Jehrmar, 1996 Hakkari, Yüksekova doğumlu Kürt müzisyen ve söz yazarı. Reggae, Geleneksel, Folk, Etnik ve Alternatif müzik yapmaktadır. Geleneksel Kürt ezgilerini kendine has harmanlayıp yeniden yorumladı. 2022 yıllarının başlarında Babajim Stüdyosunda Ses Teknolojileri, Mix, Mastering, Kayıt, Akustik, Müzik prodüksiyon eğitimi aldı.

  • OTURMA PLANI
  • ETKİNLİK KURALLARI

Oturma Planını yakınlaştırmak için lütfen görselin üzerine gelerek mouse ile gezinti yapın.

-6 yaş altı katılımcılar alana alınmamaktadır. Her katılımcı bilete tabidir.

– Etkinlik alanına giriş yapan katılımcıların alandan çıkış yapmaları halinde yeni bilet satın almaları gerekecektir.   

– Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.  

– Organizasyon sahibi etkinlik bilet bedelini iade etmek koşuluyla uygun görmedikleri kişiyi etkinlik alanına almama hakkına sahiptir. 

– Etkinlik alanına yiyecek, içecek alınmamaktadır. 

– Etkinlik alanına evcil hayvan kabul edilmemektedir.  

– Etkinlik alanı içinde özel eşyalarınızı yanınızdan ayırmamanız gerekmektedir. Tüm özel eşyalarının sorumluluğu katılımcıya aittir.  

– Etkinlik alanına yanıcı, patlayıcı (deodorant, sprey, parfüm vb. gibi), parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet ve lazer imleci ile girmek yasaktır.  

– Etkinlik süresince kayıt yapmak kesinlikle yasaktır. Etkinlik alanına profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera ve fotoğraf makinası vb.), Selfie Stick ve GoPro çubukları vb. materyaller alınmayacaktır. 

– Etkinliğe katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı organizatöre ait olup katılımcı etkinliğe katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir. 

– Organizatörün programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır. 

Tarih - 2024-05-18

Gun - Cumartesi

Saat - 21:00

Yas - 6+

Kapi Saati - 20:00

Biletix -

Passo - https://www.passo.com.tr/tr/etkinlik/rastak-jehrmar-konser-bileti-bostanci-gosteri-merkezi-istanbul-passo/6233323

Bubilet -

biletinial - https://biletinial.com/tr-tr/WebLogin?seanceId=13681929&organizerType=3&lang=tr&a_aid=&a_bid=&cinemaId=3118&region=tr-tr&

iticket -